Sukcesy

Rok szkolny 2016/2017

Daria Kokot, uczennica klasy III gimnazjumzostał laureatką kuratoryjnego konkursu matematycznego.

 

 

 

 

 

Michał Giza zajął I miejsce w kategorii szkół podstawowych, a Julia Golonka zajęła III miejsce na XIV Powiatowym Konkursie Poezji ks. Jana Twardowskiego zatytułowanym ” Śpieszmy się kochać ludzi…” w Laskowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daria Kokot, uczennica III klasy gimnazjum, zdobyła I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im Jana Pawła II w Limanowej.

 

 

 

 

 

Bartosz Sułkowski, uczeń II klasy gimnazjum:

  • zajął III miejsce w I Grand Prix Polski kadetek i kadetów w tenisie stołowym,
  • został powołany do Kadry Narodowej Juniorów PZTS,
  • zajął III miejsce w II Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym,
  • wyróżniony Nagrodą Burmistrza Miasta Limanowa za wysokie wyniki w sporcie.

dsc_03001

 

 

 

 

Joanna Furtak, uczennica I klasy gimnazjum, zajęła I miejsce w XV Szachowym Turnieju o Puchar Niepodległości.

bez-tytulu3

 

 

 

 

 

Agnieszka Jankowska zajęła I miejsce, a Magdalena Kociołek II miejsce w XV Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w Limanowej.

80a7b4a8acbe7485caab8b6e1cb4d3391af2cef6

 

 

 

 

 

 Rok szkolny 2015/2016

Mariusz Sułkowski, uczeń klasy I gimnazjum, zdobył tytuł MŁODEGO MISTRZA ORTOGRAFII w I Limanowskim Dyktandzie.

Autor: Bogdan Skrzekut

Joanna Furtak, uczennica klasy 6 szkoły podstawowej, zajęła I miejsce w Powiatowych Zawodach Szachowych w Limanowej oraz została finalistką przyrodniczego konkursu kuratoryjnego .

bez-tytulu6

 

 

 

 

 

Bartosz Sułkowski, uczeń I klasy gimnazjum, jest reprezentantem Polski w swojej kategorii wiekowej w tenisie stołowym, otrzymał tytuł Sportowca Roku 2015 Sądecczyzny, Ziemi Limanowskiej i Ziemi Gorlickiej (II miejsce) oraz został Mistrzem Województwa Klas Gimnazjalnych w indywidualnym tenisie stołowym.

Bartek-Kopiowanie-1-768x643

 

 

 

 

 

Monika Wilczek, uczennica III klasy gimnazjum, zdobyła I miejsce w III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im Jana Pawła II w Limanowej.

12696241_522666884574707_1274977308_n

Karol Sułkowski, uczeń klasy czwartej oraz Filip Golonka, uczeń klasy trzeciej, awansowali do zawodów wojewódzkich w Mistrzostwach

Rejonu Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.

SONY DSC

 

 

 

 

 

Wojciech Ługowski, uczeń klasy III gimnazjumzostał finalistą kuratoryjnego konkursu informatycznego.

1380619_296600567217198_5757739204530401918_n

 

 

 

 

 

I miejsce – Kinga Trojan, Weronika Fiejtek, Kacper Ludwiczek oraz III miejsce –  Katarzyna Michalik, Katarzyna Smoter, Karol Gołuszka w IV Międzyszkolnym Turnieju „Opowieści zza kurtyny”.

IMG_2353

 

 

 

 

 

W I części DZIECIĘCEJ TRIADY ARTYSTYCZNEJ – „MAŁY KONKURS RECYTACJI” – Hubert Guzik zajął  I miejsce, a  Aleksandra Furtak  III miejsce.

W II części DZIECIĘCEJ TRIADY ARTYSTYCZNEJ –„ŚPIEWAJĄCE DZIECI” – Zespół PIKOLO zajął I miejsce, TRIO II miejsce, a Ola Zimniewska wyróżnienie.

WP_20160422_12_41_04_Pro

WP_20160406_010

 

 

 

 

 

Potrójny sukces BAJTKA w III części „DZIECIĘCEJ TRIADZIE ARTYSTYCZNEJ”  organizowanej przez Limanowski Dom Kultury oraz Urząd Gminy w Limanowej. Wszystkie trzy grupy „ BAJTKA” uplasowały się na pierwszych miejscach w swoich kategoriach wiekowych, a grupa „ISKIERKI” (przygotowana przez panią Annę Palacz) otrzymała wyróżnienie! To niebywały sukces młodych aktorów oraz ich opiekunów pani Danuty Ługowskiej i pani Jadwigi Kazany.

00006.MTS_20160506_192153.968

 

 

 

 

 

Drugie miejsce i wyróżnienie na ELIMINACJACH POWIATOWYCH XXXI FESTIWALU TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY „BAJDUREK”.