Grono pedagogiczne

Dyrekcja:

  • mgr Albert Golonka – dyrektor

IMG-20150503-WA0062

 

 

 

 

 

  • mgr Dorota Atłas – wicedyrektor

DSC_1112

 

 

 

 

 

Pedagog:

  • mgr Małgorzata Witkowska

Psycholog:

  • mgr Elżbieta Orzeł-Pociecha

Logopeda:

  • mgr Wiesława Steczowicz-Głowacka

Tyflopedagog:

  • Justyna Oleksy

Biblioteka:

  • mgr Dorota Piórkowska-Zięba

IMG_7891

 

 

 

 

 

Oddział przedszkolny:

  • mgr Jadwiga Kazana

Kształcenie zintegrowane:

  • mgr Bogumiła Drużkowska
  • mgr Urszula Golińska-Kupiec
  • mgr Maria Hejmej
  • mgr Danuta Ługowska
  • mgr Anna Palacz

Nauczyciel wspomagający:

  • mgr Bernadetta Natanek

Nauczanie indywidualne:

  • mgr Monika Szewczyk

Przedmioty humanistyczne:

  • mgr Jolanta Pawlik (j.polski), zastępstwo – mgr Marta Wiśniowska
  • mgr Małgorzata Rychlewska (j.polski)
  • mgr Jolanta Szumilas (j.polski)
  • mgr Joanna Węglowska – Golonka (j.polski)
  • mgr Krzysztof Biernat (historia, WOS, edukacja dla bezpieczeństwa)
  • mgr Halina Golonka (historia)

Języki obce:

  • mgr Ewa Binek (j.angielski)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • mgr Barbara Jajeśnica (j.angielski)
  • mgr Edyta Klimczak (j.angielski)
  • mgr Adela Ogiela (język niemiecki)

Przedmioty ścisłe:

  • mgr Katarzyna Golińska (matematyka)
  • mgr Małgorzata Sochacka  (matematyka, informatyka)
  • mgr Ewa Kruczek (przyroda, biologia, chemia)
  • mgr Bożena Daniel (geografia, przyroda)
  • mgr Zbigniew Król (fizyka)
  • mgr Zofia Pachut (zajęcia komputerowe, technika)

Przedmioty artystyczne:

  • mgr Wojciech Dudek (muzyka)
  • mgr Jolanta Pawlik (plastyka)

Wychowanie fizyczne:

  • mgr Albert Golonka

ALbert-GOLONKa-237x3001-200x200

 

 

 

 

 

  • mgr Joanna Głabuś-Chowaniec
  • mgr Zdzisław Sułkowski

Religia:

  • ks. dr Kazimierz Fąfara
  • ks. mgr Rafał Mirosławski
  • ks. mgr Łukasz Żurek
  • mgr Janusz Matras

Przedszkole:

  • mgr Barbara Brajner
  • mgr Justyna Golonka
  • mgr Lidia Kędroń
  • mgr Sara Nowak
  • mgr Lucyna Wilk
  • mgr Joanna Załubska